jpk.info.pl - certyfikat statusu na białej liście VAT
laptop dla nauczyciela

O nas

Serwis Komputerowy „Perun-Computers” został stworzony po to, by jak najszybciej dokonać naprawy nam zleconej. Naprawiamy komputery najczęściej w domu u samego klienta, przez co nie muszą Państwo czekać ponad tydzień za naprawą, jak jest to w większości serwisach komputerowych. Do tego nie muszą Państwo dźwigać ciężkiego sprzętu komputerowego z domu do serwisu, my do Was przyjeżdżamy, za dojazd nie pobieramy żadnej opłaty, jeśli wezwanie naszego Pogotowia Komputerowego dotyczy Jastrzębia Zdroju.

Żadna awaria sprzętu czy też oprogramowania nie stanowi takiego problemu, dla którego nie potrafimy znaleźć rozwiązania. Na wszystko znajdzie się rada, trzeba tylko umieć szukać, technikę znajdowania awarii opanowaliśmy do perfekcji.

Właściciel firmy Michał Szyszka

Postanowiłem uruchomić Serwis Komputerowy „Perun-Computers”, gdyż wiem, że jest wiele osób, które chciałyby zasięgnąć rady lub pomocy profesjonalisty, a nie stać go na wzywanie bardzo drogich informatyków, którzy często i tak na miejscu u klienta nie potrafią rozwiązać problemu. Cennik który ustaliłem jest w moim przekonaniu niewygórowany, a ja gwarantuję jakość oferowanych przeze mnie usług i daję gwarancję na to, że jeśli coś naprawię, to będzie to działało przez długi czas, chyba, że klient sam doprowadzi do kolejnej usterki przez błędne użytkowanie oprogramowania lub sprzętu.

Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą, jeśli chodzi o przemysł komputerowy. Staram się przestrzegać ludzi przed oszustami komputerowymi, którzy próbują naciągać niczego nieświadomego klienta i wciskają bubel, czyli sprzęt komputerowy, który w żadnym razie nie ma nic wspólnego z optymalnym dobraniem ceny do jakości podzespołów komputerowych. Ja zawsze podchodzę do klienta indywidualnie i staram się złożyć taki zestaw komputerowy, który spełni w jak największym stopniu wymagania użytkownika, ale przy tym będzie miał korzystną cenę.

Dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczność w usunięciu awarii, sprzętu bądź oprogramowania i tą że skutecznością dzielę się z klientami. Naprawiam Komputery z pasją.